Dugave Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 najsmiješniji bugovi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
helios

helios


Male Broj postova : 86
Age : 28
Lokacija : Nakitumičiči
Imaš cicu?_ : ne
A onu velku stvar?_ : It is godlike hahahahaha
Registration date : 22.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:28 pm

ljudi postajte svoje najsmiješnije bugove evo mog nejdražeg. pošto svi znate da u God of waru ima sex scena meni se jednom dogodilo da mi je PS2 zašteko taman kad je glavni lik bio pri kraju obrađivanja. Da znate kako je bilo smiješno Rolling on the Floor Rolling on the Floor Rolling on the Floor Rolling on the Floor
[Vrh] Go down
Josip_the_nostalgičar.
Admin
Josip_the_nostalgičar.


Male Broj postova : 103
Age : 29
Lokacija : Kokiri Forest.
Imaš cicu?_ : Nikad se ne zna..
A onu velku stvar?_ : Wanna buy?
Registration date : 21.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimepet vel 08, 2008 11:40 am

Halo..u jednoj mapi Capture teh Flag mapi zastave su udaljene metar od jedne druge ali između njih je zid pa se mora voziti okolo kako bi se došlo do zastave ALI...ja i jedan moj frend smo otkrili "brži" način..

Naprimjer, pošto je taj zid jako tanak, ja se stanem kraj zida a on se zaleti u mene sa autom i ja sam prođem kroz zid..
[Vrh] Go down
https://dugavegaming.forummotion.com
Ficzolinja!

Ficzolinja!


Male Broj postova : 124
Age : 28
Lokacija : Svijet
Imaš cicu?_ : NoPe
A onu velku stvar?_ : YoPe
Registration date : 30.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimened oľu 02, 2008 1:55 pm

Ima jedan bug u DRIVERU 1(to još dok sam imo PSone).ja idem s busom, vozim se ja i odjedanput oko mene hrpa klauna.i nemrem ja dalje, e smijo sam se ko lud!!???ROFL Rolling on the Floor Rolling on the Floor
[Vrh] Go down
Penja

Penja


Male Broj postova : 141
Age : 28
Lokacija : Motherland of Russia
Imaš cicu?_ : imam lijepu sexy
A onu velku stvar?_ : imam velku
Registration date : 21.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimepon oľu 03, 2008 12:00 pm

Naš koji bug u Metin 2 ja i Bosnar idemo iz jedne zemlje u drugu prođemo kroz portal i zaglavimo se između hrpe medvjeda i tigrova(mi smo u sredini) i ne možemo nigdje napadamo ih ali se ništa ne događa ne možeš ih napast,okrznut,ozlijedit,kresnut ništa naš kako smiješno trgali smo se Rolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the Floor Fucking LOL!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Metalac

Metalac


Male Broj postova : 51
Age : 28
Lokacija : JUGOSLAVIJA
Imaš cicu?_ : nono, wanna buy?
A onu velku stvar?_ : It's HUGE
Registration date : 11.05.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimened svi 11, 2008 1:56 pm

Penja je napisao/la:
Naš koji bug u Metin 2 ja i Bosnar idemo iz jedne zemlje u drugu prođemo kroz portal i zaglavimo se između hrpe medvjeda i tigrova(mi smo u sredini) i ne možemo nigdje napadamo ih ali se ništa ne događa ne možeš ih napast,okrznut,ozlijedit,kresnut ništa naš kako smiješno trgali smo se Rolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the Floor Fucking LOL!!!!!!!!!!!!!!!

metin 2 je sam po sebi bug
[Vrh] Go down
http://genijalcina.blog.hr
Penja

Penja


Male Broj postova : 141
Age : 28
Lokacija : Motherland of Russia
Imaš cicu?_ : imam lijepu sexy
A onu velku stvar?_ : imam velku
Registration date : 21.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimened svi 11, 2008 4:26 pm

Metalac je napisao/la:
Penja je napisao/la:
Naš koji bug u Metin 2 ja i Bosnar idemo iz jedne zemlje u drugu prođemo kroz portal i zaglavimo se između hrpe medvjeda i tigrova(mi smo u sredini) i ne možemo nigdje napadamo ih ali se ništa ne događa ne možeš ih napast,okrznut,ozlijedit,kresnut ništa naš kako smiješno trgali smo se Rolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the Floor Fucking LOL!!!!!!!!!!!!!!!

metin 2 je sam po sebi bug

Lol. Ovo si dobro reko
[Vrh] Go down
Metalac

Metalac


Male Broj postova : 51
Age : 28
Lokacija : JUGOSLAVIJA
Imaš cicu?_ : nono, wanna buy?
A onu velku stvar?_ : It's HUGE
Registration date : 11.05.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimened svi 11, 2008 10:14 pm

Penja je napisao/la:
Metalac je napisao/la:
Penja je napisao/la:
Naš koji bug u Metin 2 ja i Bosnar idemo iz jedne zemlje u drugu prođemo kroz portal i zaglavimo se između hrpe medvjeda i tigrova(mi smo u sredini) i ne možemo nigdje napadamo ih ali se ništa ne događa ne možeš ih napast,okrznut,ozlijedit,kresnut ništa naš kako smiješno trgali smo se Rolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the FloorRolling on the Floor Fucking LOL!!!!!!!!!!!!!!!

metin 2 je sam po sebi bug

Lol. Ovo si dobro reko

znam Embaressed.
[Vrh] Go down
http://genijalcina.blog.hr
Josip_the_nostalgičar.
Admin
Josip_the_nostalgičar.


Male Broj postova : 103
Age : 29
Lokacija : Kokiri Forest.
Imaš cicu?_ : Nikad se ne zna..
A onu velku stvar?_ : Wanna buy?
Registration date : 21.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimesri svi 14, 2008 9:15 pm

Claping!
[Vrh] Go down
https://dugavegaming.forummotion.com
Ficzolinja!

Ficzolinja!


Male Broj postova : 124
Age : 28
Lokacija : Svijet
Imaš cicu?_ : NoPe
A onu velku stvar?_ : YoPe
Registration date : 30.01.2008

najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitimesri svi 14, 2008 10:59 pm

ne fakat kako imran moze igrati taj "BUG" scratch nauci se igrati prave stvari... afro study
[Vrh] Go down
Sponsored content





najsmiješniji bugovi Empty
PostajNaslov: Re: najsmiješniji bugovi   najsmiješniji bugovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najsmiješniji bugovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dugave Gaming Forum :: Gaming :: Bugovi u igrama.-
Forum(o)Bir: